Viikko-ohjelma

Balanssi Studiot
Tutustu tanssitunteihimmeVaraa yksityistunti
Ensiaskeleista mestariksi

Viikko-ohjelma kesä 2024

Kesän ohjelma 22.6.-27.7.

25.6. Tiistai

18.00-19.00 Vakio Practice

19.00-20.00 Latin Practice

27.6. Torstai

18.00-19.00 Latin Practice

19.00-20.00 Vakio Practice

2.7. Tiistai 

18.00-19.00 Vakio Practice

19.00-20.00 Latin Practice

4.7. Torstai

18.00-19.00 Latin Practice

19.00-20.00 Vakio Practice

9.7. Tiistai 

18.00-19.00 Vakio Practice

19.00-20.00 Latin Practice

10.7. Keskiviikko

18.00-19.30 Vakio ryhmä B-A luokka / Harri tai Niina

19.30-20.30 Vakio Practice

11.7. Torstai

18.00-19.00 Latin Practice

19.00-20.00 Vakio Practice

16.7. Tiistai 

17.00-18.00 Vakio tekniikkaryhmä / Harri tai Niina

18.00-19.00 Vakio Practice

19.00-20.00 Latin Practice

17.7. Keskiviikko

18.00-19.30 Vakio ryhmä B-A luokka / Harri tai Niina

19.30-20.30 Vakio Practice

18.7. Torstai

17.00-18.00 Latin tekniikkaryhmä / Helena

18.00-19.00 Latin Practice

19.00-20.00 Vakio Practice

23.7. Tiistai

18.00-19.00 Vakio Practice

19.00-20.00 Latin Practice

25.7. Torstai

17.00-18.00 Latin tekniikkaryhmä / Helena

18.00-19.00 Latin Practice

19.00-20.00 Vakio Practice

 

Ensiaskeleista mestariksi

Viikko-ohjelma syksy 2024

Maanantai

 

 

Tiistai

17.00-18.30 Blue & White 3 ryhmä vakiot

18.30-19.30 Practice Nights, vakiot

19.30-21.00 Blue & White 4 ryhmä vakiot

 

 

[

Keskiviikko

17:00-18:00 Ballroom ryhmä Juniorit ja  Nuoriso B-A

18:00-19:00 Practice Nights, vakiot 

19.00-20.00 Ballroom ryhmä Aikuiset ja Seniorit B-A 

 

 

Torstai

17:00-18:00 Latin ryhmä Juniorit ja  Nuoriso B-A

18:00-19:00 Practice Nights, Lattarit 

19.00-20.00 Latin ryhmä Aikuiset ja Seniorit B-A 

Perjantai

16.00-17.00 Lasten ja junioreiden E-D latin / B&W

17.00-18.30 Blue & White 3 ryhmä lattarit

18.30-20.00 Blue & White 4 ryhmä lattarit 

 

Sunnuntai

10.00-10.45 Lastentanssi 3-4v / B&W

10.45-11.30 Lastentanssi 3-4v/B&W

11.30-12.15 Lastentanssi 5-6v. / B&W

12.30-13.30 Lasten alkeet 6-12v. / B&W

13.30-14.30 Lapset ja juniorit E-D vakiot / B&W

14.30-15.30 Rela / aikuiset 

15.30-16.30 Rela / juniorit ja nuoristo

16.30-18.00 Aikuisten paritanssin alkeet / B&W

18.00-19.30 Aikuisten paritanssin harrastajaryhmä / B&W

19.30-21.00 Aikuisten paritanssin jatkoryhmä / B&W